Masažas

AKTYVIŲ BIRŽIEČIŲ IŠEIVIŲ DĖKA POLIKLINIKOJE TEIKIAMA NAUJA PASLAUGA

VšĮ Biržų rajono savivaldybės poliklinikos fizioterapijos kabinete pradėta teikti nauja paslauga – viso kūno raumenis atpalaiduojanti procedūra, atliekama masažo kapsulėje.

Masažinė kapsulė atkartoja profesionalaus masažuotojo rankų judesius, o joje atliekamas masažas lygiavertis ir gydomajam, ir atpalaiduojamajam. Tam, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas, automatinio 3D skenavimo dėka masažinė kapsulė prisiderina prie kiekvieno žmogaus kūno kontūrų. Masažinėje kapsulėje derinamos minkymo, spaudimo, vibravimo, sukimo (valcavimo), šildymo funkcijos, šiatsu ir kompresinis masažas, todėl procedūros šioje kapsulėje yra ne tik malonios, bet ir naudingos grožiui bei sveikatai. Masažinės kapsulės nauda patvirtinta moksliškai ir besinaudojančių kapsule žmonių patirtimi - ji pagerina bendrą žmogaus savijautą, imuninės sistemos veiklą, pašalina nereikalingus produktus iš žmogaus medžiagų apykaitos rato, skatina žmogaus kūno cirkuliaciją, gerina miego kokybę, mažina miego sutrikimus, stiprina nugaros raumenis, šalina nugaros skausmus, greitina kūno audinių gijimą, suteikia jėgų, ramina, atpalaiduoja ir sumažina stresą.

Nauja įranga nupirkta rėmėjų ir poliklinikos lėšomis. Už paramą ypač dėkojame buvusiai biržietei Romenai Sereikaitei, kurios dėka Norvegijos bendrovė „Vilje Construction“poliklinikai skyrė 2280 Eur paramą (paramos davėjai, jų pačių prašymu, neįvardijami).

Taip pat primename, kad nuo rudens poliklinikoje atliekamos Fango parafino aplikacijos (šilumos terapija). Dėl ypatingos šio parafino sudėties (parafino vaškas, Freiburgo vulkaninis purvas, gydomieji priedai) šis parafinas pasižymi puikiu šilumos išlaikymu ir yra idealus šilumos perdavimui, todėl yra užtikrinamas geriausias ir intensyviausias efektas šilumos terapijoje. Fango parafino aplikacijos itin naudingos esant ūmiems ir chroniškiems reumatizmo atvejams, potrauminiams raumenų ir griaučių sistemos sužalojimams, funkciniams cirkuliaciniams sutrikimams, skausmo palengvinimui chroniškų žarnyno ir šlapimo trakto ligų atvejais.

Poliklinikoje atliekamos fizioterapijos paslaugos nėra kompensuojamos Panevėžio teritorinės ligonių kasos, todėl yra mokamos. 15 minučių atpalaiduojamosios procedūros, atliekamos masažo kapsulėjekaina yra 4,80 Eur, Fango parafino aplikacijos kaina yra 4,92 Eur, o vaikams, neįgaliesiems ir pacientams su nedarbingumo pažymėjimu taikoma sumažinta kaina - 3,36 Eur.

Prieš procedūras būtina pasikonsultuoti su medikais. Visas paslaugų kaina rasite poliklinikos interneto svetainėje http://www.birzupoliklinika.lt . Pasitikime pavasarį sveiki !

Informacijos atnaujinimo data: 2023-05-29, 09:34:03