2% 

Greitoji medicinos pagalba Registratūra
  • Teo                 03
  • Telia            103
  • Bitė, Tele 2  033
  • Vaikų              +370 450 31037
  • Suaugusiųjų +370 450 32317
  •                        +370 652 07857

 

        

   
Informacija

Suagusių registratūra

 I-V                7:30 – 18:00 val.

VI                  9:00 – 12:00 val.

  


Vaikų registratūra

I-V                8:00 – 15:40 val.


Odontologijos registratūra

I-V                8:00 – 15:30 val.


Vidaus ligų gydytoja Vitalija Jukonienė

 I-V                9:30 – 11:00 val.

  


Vidaus ligų gydytoja Felicija Karpalova

 I,IV               10:00 – 18:00 val.

 II,III,V              8:00 – 13:00 val.

(Šiuo metu gyddytoja nedirba)


 Vidaus ligų gydytojas Gerda Vaičiulėniėnė

 I-V                08:00 – 11:30

 

 


 Šeimos gydytoja Marija Karpalova

 I, II,III,IV               08:00 – 13:00 val.

 V                            13:00 – 18:00 val.

  


Šeimos gydytoja Laisvutė Baltrūnaitė

 I, III               10:00 – 15:00 val.

II, IV, V         08:00 – 13:00 val.

 


 Šeimos gydytoja Austra Mačionienė

 I,II, IV          08:00 – 13:00 val.

III                  12:00 – 17:00 val.

V                    8:00 –12:00 val.

 


Šeimos gydytoja Sigutė Gobienė

 I,II, IV           08:00 – 13:00 val.

III                  13:00 – 18:00 val.

V                   10:00 – 15:00 val.

 


 Šeimos gydytoja Magelianija Janulaitienė

 I-III,V            8:00 – 13:00 val.

IV                  12:00 – 17:00 val


Šeimos gydytoja Roma Gedminienė

 I, III               11:00 – 15:00 val.

II                   14:00 – 18:00 val.

IV                  08:00 – 10:00 val.

V                   08:00 – 12:00 val.

  


Šeimos gydytoja Kristina Kriaučiūnienė

 I                    13:00 – 18:00 val.

II, IV             10:00 – 15:00 val.

III, V             08:00 – 13:00 val.

 


                    

 Gydytojas psichiatras Aleksandras Markinas

 I, V                14:00 – 18:00 val.

  


Gydytoja psichiatrė Justina Morkevičienė

 II                   12:00 – 18:00 val.

III                  08:00 – 13:00 val.

 


Gydytoja psichiatrė Jelena Aleknienė

IV                 9:00 - 16:00 val. 


Medicinos psichologė Lina Krunkaitienė

I,IV,V          14:00 - 18:00 val.

II                   8:00 - 12:00 val.

III                  8:00 - 13:00 val.


Socialinė darbuoja Anželika Karalienė    I,V 8:00 - 17:00,  II-IV   8:00-15:00

Socialinė darbuoja Vilma Kučinskienė      II-IV  15:00-17:00

 

 


Vaikų ligų gydytoja Sigutė Vižinytė

 I, IV               10:00 – 14:00 val.

II                   13:00 – 17:00 val.

III                  08:00 – 12:00 val.

V                   09:00 – 12:00 val.

 


Vaikų ligų gydytoja Rasa Peikštenienė

 I, IV               13:00 – 17:00 val.

II, V               08:00 – 13:00 val.

III                  09:00 – 13:00 val.

 


 

 


Gydytoja akušerė-ginekologė Violeta Sakalauskaitė 

I, III               10:00 - 17:00 val.

II, IV,IV       08:00 - 15:00 val.

 


Chirurgijos kabinetas I-V 8:00 - 15:30 


Gydytoja odontologė Nijole Marcinkonienė  I,III 8:00 - 15:00

Gydytoja odontologė Laura Bruzgulytė  II,IV,V  8:00 - 16:00

Gydytojas odontologas Giedrius Umantas   IV 8:00 - 16:00

Burnos higienistė Jovita Jankauskienė  I-V 8:00 - 15:00


Diagnostonė laboratorija I-V  8:00-16:00;  Tyrimai dėl gliukozės I-V 8:00-12:00

Procedūrinis kabinetas Nr 103 I-V  7:30-13:00

Procedūrinis kabinetas Nr 306 I-V  7:30-17:00

Procedūrinis kabinetas Nr 310 I-V  7:45 -15:20

Skiepų kabinetas I-V  8:00-15:36

EKG kabinetas I-V  8:00-15:36

Fizinės medicinos ir diagnostikos kabinetas I-V 7:00-17:30

Darbo medicinos kabinetas

Gydytoja Kristina Kiaučiūnienė

I-II,IV 8:00-10:00

III,V 13:30-15:30

Gydytoja Sigutė Gobienė

I-II,IV 13:30-15:30

III,V 8:00-10:00

Gydytoja oftalmologė Rima Šalkauskė

I,III 10:30 - 12:30

Gydytoja oftalmologė Danutė Bagdonienė

II,IV 10:30 - 12:30

Masažuotoja Danguolė Černiauskaitė 

I-V 7:30 - 14:30

Masažuotoja Lorita Juktonienė

I-V 11:00 - 17:30

Nemunėlio Radviliškio ambulatorija

Šeimos gydytojas Alis Keršulis  I-V  8:00-13:00

Gydytoja odontologė Gintarė Matuzevičienė III, IV  8:00-17:30

 

Papilio ambulatorija

Šeimos gydytojas Romaldas Rupkus I-V  8:00-13

 

Pabiržės ambulatorija

šeimos gydytoja Ona Ramanauskienė I, II, III, V 8:30-14:00,  IV  12:00-16:00

Gydytoja odontologė Aldona Butėnienė  II  11:00-16:00,     III, IV   8:00-15:00


Meilūnų medicinos punktas

bendruomenės slaugytoja Vida Zazienė I-V 8:00-12:00


Medeikių medicinos punktas

bendruomenės slaugytoja Danutė Jurgulienė I-V 8:00-12:00


Germaniškio medicinos punktas

bendruomenės slaugytoja Rita Krasauskienė I-V 12:30-14:30


Kratiškių medicinos punktas

bendruomenės slaugytoja Vanda Dubinienė I-V 8:00-12:00


Kupreliškio medicinos punktas

bendruomenės slaugytoja Ona Klovienė I-V 9:00-12:0


 


L. Žemės medicinos punktas 

bendruomenės slaugytoja Danutė Akavickienė I-V 8:00-11:00


Parovėjos medicinos punktas

bendruomenės slaugytoja Zita Kaulinskienė I, II, III, V 8:00-12:00,     IV 14:00-18:00


Sodeliškio medicinos punktas

bendruomenės slaugytoja Rita Krasauskienė I-V 8:00-10:00


Šukionių medicinos punktas

bendruomenės slaugytoja Irena Švežikienė I-V 8:00-10:00