Greitoji medicinos pagalba Registratūra
  • Teo                 03
  • Telia            103
  • Bitė, Tele 2  033
  • Vaikų              +370 450 31037
  • Suaugusiųjų +370 450 32317
  •                        +370 652 07857

 

        

   
Informacija

Vidaus ligų gydytoja Vitalija Jukonienė

 I-V                9:30 – 11:00 val.

  


Vidaus ligų gydytoja Felicija Karpalova

 I, IV               13:00 – 18:00 val.

II, III, V         08:00 – 13:00 val.


Vidaus ligų gydytojas Aleksas Ramanauskas

 I                    12:00 – 15:30

II-V               08:00 – 11:30

 


 Vidaus ligų gydytojas Gerda Vaičiulėniėnė

 I,II,IV,V                08:00 – 13:00

 II                            11:00 – 16:00

 


 Šeimos gydytoja Marija Karpalova

 I, IV               08:00 – 13:00 val.

II, III, V         13:00 – 18:00 val.

  


Šeimos gydytoja Laisvutė Baltrūnaitė

 I, III               10:00 – 15:00 val.

II, IV, V         08:00 – 13:00 val.

 


 Šeimos gydytoja Austra Mačionienė

 I-II, IV-V       08:00 – 13:00 val.

III                  12:00 – 17:00 val.

 


Šeimos gydytoja Sigutė Gobienė

 I-II, IV           08:00 – 13:00 val.

III                  13:00 – 18:00 val.

V                   10:00 – 15:00 val.

 


 Šeimos gydytoja Magelianija Janulaitienė

 I                    13:00 – 18:00 val.

II-V               08:00 – 13:00 val


Šeimos gydytoja Roma Gedminienė

 I, III               11:00 – 15:00 val.

II                   14:00 – 18:00 val.

IV                  08:00 – 10:00 val.

V                   08:00 – 12:00 val.

  


Šeimos gydytoja Kristina Kriaučiūnienė

 I                    13:00 – 18:00 val.

II, IV             10:00 – 15:00 val.

III, V             08:00 – 13:00 val.

 


                    

 Gydytojas psichiatras Aleksandras Markinas

 I, V                14:00 – 18:00 val.

  


Gydytoja psichiatrė Justina Morkevičienė

 II                   12:00 – 18:00 val.

III                  08:00 – 13:00 val.

 


Vaikų ligų gydytoja Sigutė Vižinytė

 I, IV               10:00 – 14:00 val.

II                   13:00 – 17:00 val.

III                  08:00 – 12:00 val.

V                   09:00 – 12:00 val.

 


Vaikų ligų gydytoja Rasa Peikštenienė

 I, IV               13:00 – 17:00 val.

II, V               08:00 – 13:00 val.

III                  09:00 – 13:00 val.

 


 Vaikų ligų gydytoja Jurgita Augustinavičienė

 I                    08:00 – 13:00 val.

II                   12:00 – 16:00 val.

III                  13:00 – 17:00 val.

IV, V             08:00 – 12:00 val.

 


Gydytoja akušerė-ginekologė Violeta Sakalauskaitė 

I, III               11:00 - 18:00 val.

II, IV             08:00 - 15:00 val.

V                   08:00 - 15:00 val. (I ir III mėnesio savaitės)

V                   11:00 - 17:30 val. (II ir IV mėnesio savaitės)


Gydytojas chirurgas Dangyras Čiuplinskas

 I, III, V               9:00 - 13:00 val.

 II, IV                13:00 - 16:00 val.


Gydytojas chirurgas Rolandas Janulaitis

 II, IV, V              8:00 - 12:00 val.

 I, III                  13:00 - 16:00 val.


Laboratorija I-V  8:030-16:00; VI 8:30-12:00

Procedūrinis I-V  8:00-15:30

Skiepų kabinetas I-V  8:00-15:30

Socialinė darbuotoja I-V  8:00-17:00

EKG kabinetas I-V  8:00-15:30,     II 11:00-16:00

Darbo medicinos kabinetas I-V  8:00-10:00  ,     13:30-15:00


Nemunėlio Radviliškio ambulatorija

Šeimos gydytojas Alis Keršulis  I-V  8:00-13:00

Gydytoja odontologė Gintarė Matuzevičienė III, IV  8:00-17:30

 

Papilio ambulatorija

Šeimos gydytojas Romaldas Rupkus I-V  8:00-13:00

Gydytoja odontologė Živilė Nagumanova IV  8:00-17:00

 

Pabiržės ambulatorija

šeimos gydytoja Ona Ramanauskienė I, II, III, V 8:30-14:00,  IV  12:00-16:00

Gydytoja odontologė Aldona Butėnienė  II  11:00-16:00,     III, IV   8:00-15:00


Meilūnų medicinos punktas

bendruomenės slaugytoja Vida Zazienė I-V 8:00-12:00


Medeikių medicinos punktas

bendruomenės slaugytoja Danutė Jurgulienė I-V 8:00-12:00


Germaniškio medicinos punktas

bendruomenės slaugytoja Rita Krasauskienė I-V 12:30-14:30


Kratiškių medicinos punktas

bendruomenės slaugytoja Vanda Dubinienė I-V 8:00-12:00


Kupreliškio medicinos punktas

bendruomenės slaugytoja Ona Klovienė I-V 9:00-12:00


Anglininkų medicinos punktas

bendruomenės slaugytoja Astra Ambraziūnienė I, III, V 13:00-15:00


L. Žemės medicinos punktas 

bendruomenės slaugytoja Danutė Akavickienė I-V 8:00-11:00


Parovėjos medicinos punktas

bendruomenės slaugytoja Zita Kaulinskienė I, II, III, V 8:00-12:00,     IV 14:00-18:00


Sodeliškio medicinos punktas

bendruomenės slaugytoja Rita Krasauskienė I-V 8:00-10:00


Šukionių medicinos punktas

bendruomenės slaugytoja Irena Švežikienė I-V 8:00-10:00


Kvetkų medicinos punktas

bendruomenės slaugytoja Astra Ambroziūnienė I-V 8:00-10:00