• Omnitel        103
  • Vaikų              +370 450 31037
  • Suaugusiųjų +370 450 32317
  •                        +370 652 07857

Pacientų patogumui poliklinikos laukiamuosiuose veikia bevielio interneto Wi-Fi ryšys. Neleiskite laiko veltui! Belaukiant priėmimo pas gydytoją savo mobiliuoju įrenginiu (telefonu ar planšete), galite tvarkyti reikalus ar tiesiog pramogauti.

Viskas Jūsų patogumui !

Straipsniai

NEDELSK !  PASITIKRINK!

Poliklinikoje vykdomos nemokamos profilaktinėsprogramos

MOTERIMS

Gimdos kaklelio piktybinių navikų prevencija  25-60 metų moterims

Nemokamai atliekamas gimdos kaklelio onkocitologinis tepinėlis. Tyrimas skirtas ankstyvajai gimdos kaklelio vėžio diagnostikai. Tyrimas atliekamas vieną kartą per 3 metus. Dėl tyrimo galima kreiptis tiesiai į akušerį-ginekologą.

Širdies ir kraujagyslių ligų prevencija  50- 65 metų moterims

1-ną kartą per metus nemokamai nustatoma gliukozės, cholesterolio, jo frakcijų, trigliceridų koncentracija kraujyje, atliekama elektrokardiograma ir kiti tyrimai. Jei jie parodo, kad žmogus priskirtinas didelės rizikos grupei, šeimos gydytojas siunčia pacientą atlikti išsamių tyrimų į specializuotus širdies ligų prevencijos padalinius.

Krūties vėžio prevencija 50-69 metų moterims

Nemokamai atliekamas krūtų mamografinis rentgenologinis tyrimas, skirtas ankstyvajai krūtų vėžio diagnostikai. vieną kartą per 2 metus 50-69 metų moterims, turinčioms šeimos gydytojo siuntimą. Krūties vėžys yra dažniausia moterų onkologinė liga. Ankstyva diagnostika, laiku pradėtas gydymas yra labai svarbus, siekiant gerų gydymo rezultatų.

Storosios žarnos vėžio prevencija (ankstyvoji diagnostika) 50 -74 metų asmenims

Kas 2 metus nemokamai tikrinami 50–74 metų amžiaus  asmenys,  jiems atliekant slapto kraujavimo testą, pagal kurį galima numatyti ankstyvosios stadijos storosios žarnos vėžį. Tai leidžia efektyviai gydyti šią ligą ir pasiekti, kad pacientas visiškai pasveiktų.

VYRAMS

Prostatos vėžio prevencija 50-75m. vyrams

Kartą per 2 metus nemokamai atliekamas priešinės liaukos (prostatos) specifinio antigeno tyrimas. Tyrimas taip pat atliekamas vyrams nuo 45 metų, jei jų tėvai ar broliai sirgo priešinės liaukos vėžiu.

Asmenų, priskirtinų širdies ir kraujagyslių ligų didelės rizikos grupei, atrankos ir prevencijos priemonių programą 40-55m vyrams

1-ną kartą per metus nemokamai nustatoma gliukozės, cholesterolio, trigliceridų koncentracija kraujyje, atliekama elektrokardiograma ir kiti tyrimai. Jei jie parodo, kad žmogus priskirtinas didelės rizikos grupei, šeimos gydytojas siunčia pacientą atlikti išsamių tyrimų į specializuotus širdies ligų prevencijos padalinius.

Storosios žarnos vėžio prevencija (ankstyvoji diagnostika) 50 -74 metų asmenims

DĖL VISŲ PROGRAMŲ KREIPTIS Į SAVO ŠEIMOS GYDYTOJĄ .

NENORINTIEMS LAUKTI PRIE ŠEIMOS GYDYTOJO KABINETO:

KIEKVIENĄ DARBO DIENĄ 8-10 VAL. JŪSŲ PATOGUMUI POLIKLINIKOJE  VEIKIA „PROFILAKTINIŲ PROGRAMŲ KABINETAS“ (306 KAB.), KURIAME SLAUGYTOJA INFORMUOS APIE ŠIUO METU JUMS PRIKLAUSANČIAS PROGRAMAS, UŽPILDYS REIKIAMUS DOKUMENTUS, PASKIRS TYRIMUS.

Atsižvelgiant į klientų pageidavimus kabineto darbo laikas gali būti keičiamas.