• Omnitel        103
  • Vaikų              +370 450 31037
  • Suaugusiųjų +370 450 32317
  •                        +370 652 07857

Pacientų patogumui poliklinikos laukiamuosiuose veikia bevielio interneto Wi-Fi ryšys. Neleiskite laiko veltui! Belaukiant priėmimo pas gydytoją savo mobiliuoju įrenginiu (telefonu ar planšete), galite tvarkyti reikalus ar tiesiog pramogauti.

Viskas Jūsų patogumui !

Naujienos

„Biržų rajono savivaldybės poliklinika skelbia Lietuvos medicininės reabilitacijos paslaugas teikiančių įstaigų sąrašą, kurį galite rasti skiltyje „Nuorodos“ arba čia

"Norėdami sužinoti, kokių organų ligomis sergantiems pacientams reabilitacija atliekama konkrečioje įstaigoje, atsidariusiame sąraše paspauskite ant konkrečios įstaigos pavadinimo."

Ačiū

DĖL ELEKTRONINIŲ SVEIKATOS PASLAUGŲ

Prašom kuo aktyviau   bandytis diegiamą sistemą. Demonstracinė versija adresu:   http://demo.hisas.lt/demo-rokiskis

Atsidariusiame pradiniame lange  dešinėje viršuje užeikite ant šauktuko („Pagalba“), spausti kairį pelės klavišą - atsidaro langas su temomis.

Norint žiūrėti „Video medžiagą“:

Viršuje kairėje užeiti ant  „Video medžiaga“,  spausti kairį pelės klavišą ir užėjus ant dominančios temos (pvz. „Ambulatorinių pacientų priėmimas“) vėl spausti kairį pelės klavišą – pradedama video transliacija.

Norint skaityti „Mokomąją medžiagą“:

Viršuje kairėje užeiti ant  „Mokomoji medžiaga“,  spausti kairį pelės klavišą ir užėjus ant dominančios temos (pvz. „Ambulatorinių apsilankymų planavimas“) vėl spausti kairį pelės klavišą – atidaro skaidres.

Sėkmės.