• Telia            103
  • Suaugusiųjų +370 450 32317
  •                        +370 652 07857

ODONTOLOGIJOS SKYRIUJE - NAUJA PASLAUGA

VšĮ Biržų rajono savivaldybės poliklinikos odontologijos skyriuje pradėta teikti nauja paslauga – dantų apnašų ir dėmių valymas Air-flow  sodapūte.  Šios procedūros metu dantys valomi  natrio bikarbonato milteliais, kartu su stipria vandens ir suspausto oro srove, todėl tausojamas dantų paviršius ir dantenos.

Burnos higienistas sodapūte profesionaliai nuvalo minkštąsias ir kietąsias dantų apnašas bei dėmes nuo dantų paviršiaus, vagelių, įdubimų ir tarpdančių, dėl to pagerėja visos burnos higiena, o dantys pašviesėja. Procedūros metu efektyviai ir saugiai pašalinamos dėl rūkymo, juodos arbatos, kavos ar kitų dažančių maisto produktų vartojimo ant dantų susikaupusios dantų apnašos ir dėmės, tuo pačiu dantys nupoliruojami.

Natrio bikarbonatas - yra „aukso standartas“ burnos profilaktikai. Natrio bikarbonato miltelių osmosiniu poveikiu remiasi dantenų uždegimo gydymas, o dėl jų  šarminio poveikio dantys apsaugomi nuo dantų ėduonies. Gaivus natrio bikarbonato miltelių skonis profilaktiką padaro dar malonesne. Mūsų poliklinikoje naudojami profesionaliai burnos higienai skirti Šveicarijos kompanijos EMS sodos milteliai.

Profesionali burnos higiena –

pigiausias būdas sveikos šypsenos išsaugojimui !